Auto-Detailing

Auto-Detailing

 1. DETAILING POWŁOKI LAKIERU, KOREKTA LAKIERU

  Korekta wad lakieru powstałych podczas eksploatacji samochodu. Idealnie dobrane produkty polerujące przewrócą twoją karoserie do stanu nowości. Poprzedzone pełnym myciem detailingowym z ironizacja, dekontaminacja oraz usunięciem starych wosków lub innego typu zabezpieczenia. Wyjałowiony i w pełni oczyszczony lakier otrzyma od jednej do kilku etapowej korekty. Na koniec zabezpieczymy skorygowany lakier odpowiednim zabezpieczeniem. Usługa ta wyceniana jest indywidualnie przy oględzinach pojazdu w naszym studiu. Rodzaj zabezpieczenia dobieramy również wobec użytkowania i pełnej konsultacji aby produkt w 100% spełniał wasze oczekiwania.

  CENA OD 499 ZŁ

 2. MYCIE/OCZYSZCZANIE DETAILINGOWE LAKIERU

  Usługa polegająca na dokładnym oczyszczeniu powierzchni lakieru z zabrudzeń typu smoła, osady żywiczne, osady biologiczne, zanieczyszczeń metalicznych, osadu z farb i tym podobnych. Produkty używane do tego typu usługi są bezpieczne dla jej powierzchni aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w lakier.

  CENA OD 149 ZŁ

 3. DETAILING WNĘTRZA POJAZDU

  Detailing wnętrza jak sama nazwa wskazuje polega na pełnym bardzo szczegółowym oczyszczeniu wnętrza pojazdu. W zakresie prac wykonywanych znajduje się oczyszczanie tapicerki materiał/skóra. Tapicerka materiałowa jest prawna ekstrakcyjnie, tapicerka skórzana oczyszczana jest produktami o neutralnych PH. Podłoże wraz z bagażnikiem pokryte materiałem również jest pranie ekstrakcyjnie. Elementy sztuczne/plastikowe są dokładnie oczyszczanie z zabrudzeń. Podsufitkę oczyszczamy ręcznie produktami bezpiecznymi które nie ingerują w jej oklejenie. Oczyszczanie pasów, szyn, uszczelek, komorę koła zapasowego. Zaglądamy tak gdzie na co dzień zabrudzeniem jest niewidoczne dzięki temu neutralizujemy wszystkie możliwe zapachy oraz mikro grzyby. W ekstremalnych przypadkach demontujemy elementy wnętrza. Produkty które są użyte przy pielęgnacji i oczyszczaniu są najwyższej klasy z eliminatorami bakterii. Na koniec stosujemy procedurę anty alergiczne. Cała usługę szczegółowo wyceniamy oraz ustalamy przy oględzinach pojazdu w naszym studio.

  CENA OD 399 ZŁ

 4. DETAILING DACHU W CABRIO

  Usługa oczyszczania oraz impregnacja dachu materiałowego

  CENA OD 199 ZŁ

 5. DETAILING TECHNICZNY/ODNOWA

  Renowacja/farbowanie tapicerki skórzanej. Wycena tej usługi jest indywidualna

  CENA OD 150 ZŁ

  Renowacja elementów plastikowych. Usuwanie zarysowań, odnowa barwy, lakierowanie elementów sztucznych. Wycena tej usługi jest indywidualna.

  CENA OD 50 ZŁ

  Pl - Renowacja elementów lakierowanych (piano) wnętrza samochodu

  CENA OD 50 ZŁ

  Lakierowanie elementów karoserii. Wycena tej usługi jest indywidualna.

  CENA OD 499 ZŁ