Auto-Detailing

Myjnia ręczna

 1. Mycie pojazdu

  Usługa stworzona do standardowej pielęgnacji. W zakresie Twój samochód otrzyma aplikacje piany aktywnej, pełne ręczne mycie karoserii wraz z wnękami drzwi felgami, nadkolami. Wszystko to dopełnimy woskiem płynnym marki premium. Samochód po zabiegu mycia zostanie odpowiednio osuszony. Wygląd mycia dopełnimy dresingiem na opony. Produkty których używamy do tego typu usługi zostały bardzo starannie dopasowane przez wieloletnie doświadczenie. Mycie odbywa się za pomocą produktów o neutralnym PH dzięki temu jest całkowicie bezpieczne dla Twojego lakieru. Akcesoria użyte podczas mycia dopasowane są zgodnie z perfekcyjna sztuka auto detailingu.

  CENA OD 60 ZŁ

 2. Mycie pojazdu Premium

  Usługa ta została przygotowana z myślą o samochodach zabezpieczonych woskami Premium oraz samochodów pokrytych powłokami ceramicznymi, kwarcowymi itp. Produkty użyte do tego typu mycia są najwyższymi produktami Premium posiadające wiązki chemiczne współgrające, regenerujące Wasze zabezpieczenie. Idealnie odpychające i odtłuszczające. W składzie mycia znajdują się takie etapy jak piana aktywna, kompletne mycie karoserii wraz z szczegółami oraz wnękami, oczyszczanie elementów sztucznych oraz gumowych. Mycie profili progów. Mycie felg. Dokładne osuszanie. Aplikacja dresingu wysokiej odporności na zanieczyszczenia z hydro odpychającym wodę. Akcesoria użyte podczas mycia dopasowane są zgodnie z perfekcyjna sztuka auto detailingu.

  CENA OD 99 ZŁ

 3. PAKIET MYCIA ORAZ SPRZĄTANIA WNĘTRZA

  W podstawie tego pakietu znajduje się standardowe mycie ręczne w zakresie jak powyżej. Wnętrze otrzyma pełny zakres odkurzania z usuwaniem kurzu z zakamarków, oczyszczanie elementów całego wnętrza oraz oczyszczanie szyb w wewnątrz. Pakiet ten rozbudowujemy oraz wyceniamy indywidualnie do potrzeb aby każdy z samochód opuszczający nasze studio cieszył czystością i świeżością właściciela oraz jego użytkowników.

  CENA OD 199 ZŁ

 4. SPRZĄTANIE/OCZYSZCZANIE WNETRZA POJAZDU

  Usługa polegająca podstawowym sprzątaniu wnętrza. Jeśli Twój samochód nie potrzebuje pełnego detailingu jest systematycznie sprzątane i pielęgnowana to ta usługa jest idealnym rozwiązaniem. Skupiamy się w niej na oczyszczaniu standardowego zanieczyszczenia z naciskiem na pojedyncze drażniące zabrudzenia. Samochód odkurzymy według potrzeb usuniemy zakurzenie przetrzemy całe wnętrze przy użyciu odpowiednich środków pielęgnujących, wyczyścimy szyby od wewnątrz. Wycena tej usługi jest indywidualna według potrzeby.

  CENA OD 99 ZŁ