Auto-Detailing

Zabezpieczenie woskiem twardym

Zabezpieczenie auta woskiem twardym w naszym studio to proces złożonej usługi aby każdy z aplikowanych wosków firmy Swissvax odpowiednio spełniał swoje właściwości i nie pozostawiał złudzeń w wyborze wosku twardego wykluczając powłoki ceramiczne czy też kwarcowe. Woski twarde Szwajcarskiej firmy Swissvax od wielu lat są znane na całym świecie. Przygotowywane są według specjalnych receptur pod daną markę. Dzięki temu woski dedykowane maja bardzo długą wytrwałość oraz idealne właściwości ochronne. Natomiast woski bez konkretnej dedykacji służą okresowej ogólnej ochronie. W naszym studio służymy doświadczeniem przy wyborze danego wosku twardego. Złożony proces aplikacji zawiera pełne mycie detailingowe z zakresem usuwania zanieczyszczeń typu naloty biologiczne, opiłki metaliczne, smoła itp.. oraz maszynowe oczyszczanie lakieru aby wydobyć z lakieru maksimum zanieczyszczenia. Każda wycenia odbywa się indywidualnie a zakres ustalamy przy oględzinach w naszym studio. Posiadamy również woski sezonowe innych sprawdzonych przez nas firm aby zasięgnąć większej informacji zapraszamy do kontaktu.

WOSKI TWARDE PREMIUM NAJWYZSZEJ KLASY

 1. Wosk twardy sezonowy

  Tą pozycja stworzyliśmy dla wosków typu jesień, zima, wiosna, lato. Testując woski które występują lub wchodzą na rynek detailingu i dobieramy odpowiedni na dany okres aby zapewnić waszym samochodom odpowiednią oczekiwana ochronę. Przy zapytaniu o ten typ wosku otrzymają państwo pełna informacje o aktualnej ofercie. W usłudze realizujemy pełne mycie detailingowe z przygotowaniem, oraz aplikacje wosku sezonowego.

  CENA APLIKACJI z przygotowaniem od 199 zł

  SWISSVAX

  ONYX

  wosk-twardy-gdynia

  Standardowy wosk do każdego rodzaju lakieru. Idealnie wyważone stężenie oleju zapobiega powstawaniu mgiełki na ciemnych powierzchniach lakieru, nadaje jej olśniewający połysk – bez smug – natomiast wysoka zawartość żółtego brazylijskiego wosku karnauba (30% objętości) zapewnia lakierom w ciemnym kolorze (zwłaszcza czarnym) ochronę przed zarysowaniami spowodowanymi kurzem i myciem.

  CENA APLIKACJI OD 199 ZŁ

  SAMURAJ

  wosk-twardy-gdynia

  To specjalna mieszanka przeznaczona dla samochodów japońskich wyprodukowanych po 1988 r. Jest dostosowana do ich szczególnych wielowarstwowych powłok lakierniczych typu jis-3 i zapewnia powierzchni doskonały połysk i ochronę. Zawartość wosku karnauba wynosi 30% objętości

  CENA APLIKACJI OD 249 ZŁ

  VIKING

  wosk-twardy-gdynia

  Wosk viking został opracowany dla lakierów takich marek jak volvo i saab. Unikalnie dostosowana receptura i 30% wosku karnauba zapewniają pełną ochronę i połysk przez długi czas.

  CENA OD APLIKACJI OD 249 ZŁ

  NITRO

  wosk-twardy-gdynia

  Wosk opracowany z myślą o lakierze nitrocelulozowym z lat (1930-1965). Zapobiega powstawaniu efektu „kredowania” i utrzymuje połysk powierzchni lakieru. Zawartość karnauba to 30% objętości

  CENA APLIKACJI OD 299 ZŁ

  MIRAGE

  wosk-twardy-gdynia

  Wosk premium do wszystkich rodzajów lakierów zawierający 40% carnauby dzięki której nasz lakier otrzyma imponujący stopień połysku i długotrwałą ochronę przed negatywnymi czynnikami

  CENA APLIKACJI OD 399 ZŁ

  Zuffenhausen

  wosk-twardy-gdynia

  Wosk ten charakteryzuje się wyższym stężeniem ultraczystego brazylijskiego wosku karnauba (40% objętości). Wosk Zuffenhausen opracowano z myślą o dwuskładnikowych powłokach stosowanych w nowoczesnych modelach Porsche.

  CENA APLIKACJI OD 399 zł

  SINDELFINGEN

  wosk-twardy-gdynia

  Ręcznie wykonany i zoptymalizowany specjalnie dla systemów lakierniczych wszystkich generacji stosowanych w Mercedesach. Ten nowy wosk oferuje trwałość do 1 roku a nawet więcej w przypadku lakierów (typu 2K-acrylic/solid 1-warstwowy, 2-warstwowy solid/metallic/mineral, 3-warstwowy nanostrukturalny odporny na zarysowania). Zawiera w sobie 40% niebielonej Carnauby. Wosk jest bardzo łatwy w aplikacji co zaoszczędza nam czas poświęcony przy pracy tworząc dodatkowo wysoki połysk i właściwości hydrofobowe w postaci efektu Lotosa.

  CENA APLIKACJI OD 399 ZŁ

  Blau-Weiss

  wosk-twardy-gdynia

  Wosk przeznaczony do lakierów BMW. Blau-Weiss został specjalnie stworzony dla samochodów marki BMW. Indywidualnie opracowana receptura powoduje efekt długowieczności dzięki czemu nasza warstwa wosku utrzymuje się dłużej na lakierach tej marki jednocześnie chroniąc bardzo wrażliwe powłoki stosowane w modelach nowych modelach BMW. Zawiera ultra czysty brazylijski wosk karnauba (40% objętości)

  CENA APLIKACJI OD 399 ZŁ

  SCUDERIA

  wosk-twardy-gdynia

  Wosk ten charakteryzuje się wyższym stężeniem ultraczystego brazylijskiego wosku karnauba (40% objętości). Właściwości tego wyjątkowego wosku są dostosowane do wymagań włoskich pojazdów, takich jak Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Maserati, Lancia i Lamborghini.

  CENA APLIKACJI OD 399 ZŁ

  GLACIER

  wosk-twardy-gdynia

  Glacier (z ang. Lodowiec) jest woskiem specjalnie stworzonym do białych lakierów (woski te mogą być stosowane tylko i wyłącznie na białych powłokach lakierniczych!). Specjalna formuła dirt-repellent zapobiega powstawaniu czarnych smug występujących po deszczu a optyczne rozjaśniacze (podobnie jak Quick Finish) pomagają sprawić, że biel nabiera wysokiego połysku. Zawartość karnauba w tym wosku to 40% objętości.

  CENA APLIKACJI OD 399 ZŁ

  SHIELD

  wosk-twardy-gdynia

  Swissvax Shield (40% carnauby) jest bardzo trwałym woskiem przeznaczonym do stosowania w ciężkich warunkach pracy na lakierowanych powierzchniach nowoczesnych samochodów i pojazdów sportowo-terenowych typu SUV. Ze względu na niemal legendarny już efekt „nieprzyklejania” substancji, przyleganie zabrudzeń i owadów do naszego wysoce skoncentrowanego naturalnego wosku zawierającego PTFE jest prawie niemożliwe – tak jak w przypadku smażonego jajka, które nie przykleja się do patelni pokrytej materiałem PTFE. Co to jest PTFE ? Żywica policzterofluoroetylenowa (PTFE) należy do grupy polimerów parafinowych, w których wodór jest w całości bądź części zastąpiony fluorkiem. Wynalezienie pierwszej żywicy PTFE było dziełem firmy DuPont w 1938 r. PTFE charakteryzuje się wyjątkową odpornością na działanie substancji chemicznych, a także charakteryzuje się najniższym współczynnikiem tarcia wśród niemal wszystkich innych materiałów.

  CENA APLIKACJI OD 399 ZŁ

  OPAQUE

  wosk-twardy-gdynia

  Wosk Premium (40% carnauby) opracowany specjalnie do wszystkich typów lakierów matowych lakierów (w tym folie). Alternatywa powłoki ceramicznej głównie jeśli chodzi o zabeczenie folii - Oferuje długotrwałą ochronę przed wszelkiego rodzaju negatywymi zanieczyszczeniami bez szkody dla matowego wygladu naszego lakieru lub folii.

  CENA APLIKACJI OD 399 ZŁ

  CONCORSO

  wosk-twardy-gdynia

  Oto nasz słynny wosk nadający głęboki i reprezentacyjny połysk o efekcie „mokrej” powierzchni. Posiada również wysoką skuteczność podczas stosowania na lakierze bezbarwnym. Wosk Concorso jest wzbogacony ekstraktami z oleju kokosowego oraz cynamonowego, a 50% jego objętości stanowi ultraczysty, niebielony żółty brazylijski wosk karnauba, zapewnia lakierowanej powierzchni połysk, jaki zazwyczaj spotyka się jedynie na klasycznych pojazdach zdobywających laury podczas gal samochodowych. Concorso jest woskiem, który po raz pierwszy rozsławił markę Swissvax podczas wystaw klasycznych samochodów oraz imprez organizowanych przez kluby zrzeszające takie pojazdy.

  CENA APLIKACJI OD 499 ZŁ

  UTOPIA

  wosk-twardy-gdynia

  Konkursowy wosk zawierający 50% żółtej brazylijskiej carnauby wzbogacony mieszanką PTFE Tworzy na lakierze ochronę dając słynny efekt "nieprzykelejania" substancji dzięki której przyleganie zabrudzeń i owadów staje się prawie niemożliwe Specjalnie opracowany dla Tommy Lund z Norwegii, jednego z najbardziej znanych detailerów w Skandynawii

  CENA APLIKACJI OD 599 ZŁ

  MYSTERY

  wosk-twardy-gdynia

  Produkuje się go w oparciu o objętą tajemnicą recepturę, początkowo zarezerwowaną do osobistego użytku Hansa Anwandera, której 55% objętości stanowi najczystszy biały i niebielony naturalny wosk karnauba klasy pierwszej. Produkt ten zawiera duże ilości estrów woskowych, alkoholi woskowych i łańcuchowych kwasów tłuszczowych. Jest wzbogacony ekstraktami z kokosów, migdałów oraz wanilii i zapewnia fantastyczny połysk nawet na starszych powłokach lakierniczych nakładanych w jednym cyklu technologicznym.

  CENA APLIKACJI OD 699 ZŁ

  CRYSTAL ROCK

  wosk-twardy-gdynia

  76% objętości wosku stanowi najczystszy brazylijski wosk carnauba. W efekcie nałożenia warstwy wosku, lakier w samochodzie staje się gładki i błyszczący , jak również otrzymuje bardzo trwałą ochronę w postaci powłoki hydrofobowej – Taka zawartość wosku przynosi połysk nawet kolorom białym i srebrnym. Warstwa wosku „Paul Dalton Crystal Rock "może utrzymywać się od 6 do 12 miesięcy i może zostać „wspomagana" dodatkowymi warstwami uzyskując jeszcze większą ochronę. Przy kontakcie lakieru z wodą, „Crystal Rock Wax” pęcznieje i zamyka pory. Prowadzi to do kropelkowania i strumieniowania wody, które jest charakterystyczne dla samochodów, przechodzących treatment z zawartością wosku Carnauba. Im więcej warstw wosku jest zastosowanych na powłoce, tym bardziej wodoodporny staje się lakier. Nic dziwnego, że niektóre z najcenniejszych samochodów na świecie są chronione woskiem Swissvax Crystal Rock, np. Bugatti Royale z National Automobile Museum w Mulhouse we Francji.

  CENA APLIKACJI OD 899 ZŁ

  DIVINE

  wosk-twardy-gdynia

  Swissvax Divine jest najbardziej ekskluzywnym woskiem samochodowym na świecie - specjalnie sformułowany i mieszany dla indywidualnych potrzeb samochodu i jego lakieru. Każdego roku Swissvax przygotowuje specjalną mieszankę dla ograniczonej liczby entuzjastów, używając do tego ponad 60%! wosku karnauba pierwszej klasy! Divine jest najtwardszym i najbardziej naturalnym ze znanych obecnie wosków na świecie a jego wysoka zawartość procentowa karnauba sprawia niesamowity połysk. Zwykłe płynne woski zawierają w sobie od 3-5% karnauba gdzie Divine ma w sobie aż 60% Każda osobna formuła została indywidualnie opracowana i ręcznie mieszana! do zestawu dołączana jest srebrna tabliczka z wygrawerowanymi szczegółami samochodu.

  CENA APLIKACJI OD 13.000 ZŁ